W ciągu ostatnich 30 lat zmieniło się prawie wszystko wokół nas. Inaczej pracujemy, zmieniła się nasza dieta, dłużej żyjemy, zmieniło się tempo naszego życia inaczej też odpoczywamy. Żeby nasz organizm nadążył za wszystkimi zmianami musimy mu w tym pomóc. Zdrowie mamy tylko jedno i żeby o nie zadbać, najlepiej posłużyć się zasadą: jak pracujemy tak wypoczywamy. Ciągły stres, ruch i pośpiech powinniśmy zneutralizować poprzez wypoczynek co najmniej dwa razy w roku.

Organizację naszego zimowego wypoczynku najlepiej powierzyć koncesjonowanej firmie, która w profesjonalny sposób zajmie się organizacją naszego krótkiego urlopu.

Co składa się na udany zimowy wyjazd po zdrowie?

Najważniejsze, to dobra atmosfera całego wyjazdu, niezapomniane krajobrazy, warunki pogodowe, infrastruktura turystyczna i profesjonaliści dbający o nasze potrzeby w czasie urlopu. Decyzja: samotny wyjazd w Alpy czy rodzinny wyjazd na narty, wybór kierunku i czasu wyjazdu resztę załatwi mające doświadczenie biuro turystyczne. W wyborze organizatora naszego wypoczynku należy kierować się jego doświadczeniem i renomą. Biorąc pod uwagę, stosunek jakości usług do ceny wyjazdu w Alpy, to najlepszy wybór na spędzenie zimowego urlopu. Alpy to góry w centrum Europy więc dojazd na miejsce nie jest uciążliwy. Zagwarantowane są setki kilometrów idealnie przygotowanych tras narciarskich, o różnym stopniu trudności z możliwością skorzystania z rozbudowanego systemu kolejek górskich, wyciągów narciarskich i dogodnego systemu karnetów. Setki różnego rodzaju obiektów sportowo- rekreacyjnych jak: tory saneczkowe, łyżwiarskie, baseny, siłownie, sale ćwiczeń itp. Rozbudowana baza noclegowa i gastronomiczna od dużych, nowoczesnych kompleksów hotelowych po zaciszne pensjonaty.

Niezapomniane widoki, jakich dostarcza zimowa aura w najwyższych górach Europy na długo pozostają w pamięci odwiedzających je urlopowiczów.

Zobacz ofertę: Portaski – rodzinne wyjazdy na narty

Alpy to wypoczynek w pigułce

Po włoskiej stronie Alp warte polecenia są 3 miejscowości zapewniające niezapomniane wrażenia:

Livigno to jeden wiodących ośrodków sportów zimowych, znany ze szkółek narciarskich, obfite opady śniegu zapewniają świetne warunki narciarskie do maja a dni słonecznych jest 322 w roku,

Andalo to małe miasteczko atrakcyjne krajobrazowo, w rejonie Val di Sole, 340 km. świetnych tras,

Alpe di Siusi to krajobrazowa perełka w Dolomitach a Dolomity to 1200 km. tras narciarskich.

We włoskich ośrodkach alpejskich znajdą coś dla siebie zarówno „profesjonaliści” jak i amatorzy szkółek narciarskich. Są to idealne miejsca na rodzinne wyjazdy na narty.

Po stronie Austrii znajduje się jeden z największych kompleksów sportów zimowych Ski Amadé,

którego nazwa pochodzi od nazwiska Wolfganga Amadeusza Mozarta. W regionie są takie ośrodki jak : Ski Juwel, Wargin, Katschberg. Karnet narciarski jest ważny na trasach o długości 870 km.

Wszystkie te ośrodki gwarantują organizacje wypoczynku na najwyższym europejskim poziomie.

Więcej informacji można uzyskać w warszawskim biurze Portaski, które sprawnie zorganizuje dostarczający niezapomnianych wrażeń wyjazd wypoczynkowy.

materiał zewnętrzny