Od ciągłego biegu i stresu, który dopada nas codzienne od samego rana, również trzeba wypocząć. Nawet dwudniowy relaks w wyjątkowym miejscu potrafi przynieść cudowne rezultaty, trzeba tylko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie zarówno nasze ciało jak i duch będą miały możliwość pełnego odpoczynku i regeneracji. Jednym z takich miejsc jest Hotel SPA z basenem kujawsko pomorskie – idealne miejsce do relaksu i aktywnego wypoczynku.

Wyjątkowa okolica, czyli jak przewietrzyć płuca

Hotel SPA kujawsko pomorskie to szczególne miejsce, które znajduje się w otoczeniu  największych kompleksów borów sosnowych w Polsce, czyli Borach Tucholskich. Spacery i inny aktywny wypoczynek w tych lasach sosnowych to prawdziwy zastrzyk świeżego powietrza wypełnionego sosnowymi olejkami eterycznymi, które świetnie inhalują i wspomagają naszą odporność. Czterogwiazdkowy hotel Hanza Pałac dodatkowo otoczony jest dwustuletnim parkiem. Jest to więc idealne miejsce do zażywania nie tylko pieszych i rowerowych wycieczek na świeżym powietrzu z całą rodziną, bo także ekscytujących pikników, a nawet bardziej ekstremalnych wypraw, np. do niezwykłego parku linowego, który również jest świetną rozrywką dla całej rodziny. Hotel SPA kujawsko pomorskie ma także świetną lokalizację, która czyni go świetnym miejscem strategicznym do zwiedzania pięknych i z długą historią miast polskich jak Gdańsk, Toruń czy Bydgoszcz.

Hotel SPA z basenem kujawsko pomorskie to aż 52 pokoje, które zapewnią komfortowy pobyt zarówno indywidualny jak i dla całej rodziny. Hanza Pałac składa się z dwóch części. Część zabytkowa to połączenie pałacowego stylu z nowoczesnym designem, natomiast w części nowej goście mogą liczyć na dyskretną hotelową elegancję. Wszystkie pokoje łączą jednak rozwiązania i wyposażenie, które zapewnią wyjątkowy wypoczynek, relaks, a także dobrą zabawę. W zależności od osobistych preferencji można zdecydować się na pokoje Classic, Deluxe, typu Apartament lub Studio.

SPA Hanza Pałac

Powrót sił witalnych w wyjątkowym kompleksie SPA

Czterogwiazdkowy Hanza Pałac to także piękny basen oraz jacuzzi z widokiem na stary park. Oprócz niego hotel oferuje różnorodny kompleks Wellness & SPA, gdzie znajduje się między innymi strefa saun, w tym m.in. sauna sucha o wysokiej temperaturze grzania, sauna sucha aromatyzowana z regulacją wilgotności oraz łaźnia parowa z dodatkową atrakcją, czyli cebrem z zimną wodą. W pałacu dostępnych jest również sześć gabinetów zabiegowych, pokój relaksu, gdzie można przebierać w szerokim wachlarzu różnorodnych zabiegów. Mogą to być masaże aromaterapeutyczne pachnące wyjątkowymi olejkami, klasyczne masaże gorącymi kamieniami, lecznicze lub odmładzające masaże skóry głowy lub twarzy. Istnieje również specjalna oferta dla przyszłych mam. Każdy pobyt w hotelu można więc połączyć z wybranym pakietem SPA. Są to między innymi:

  • Odzyskaj równowagę w 24h – Relaks w SPA,
  • Wiosenne przebudzenie w SPA,
  • Odpoczynek w rytmie Slow Life,
  • Kuracyjny pakiet SPA – zabiegi lecznicze i relaksacyjne.

Rozrywka Hanza Pałac

Organizacja uroczystości i konferencji w Hotel SPA kujawsko-pomorskie

Hotel SPA kujawsko pomorskie poza ofertą wyjątkowych pobytów indywidualnych lub rodzinnych udostępnia również swoje podwoje w celu organizowania wyjątkowych uroczystości takich jak przyjęcie weselne, chrzciny, komunie św, rocznice i inne imprezy okolicznościowe. Wykwalifikowany zespół, niezwykłe sale, m.in. parkowa, wodna, pałacowa i kominkowa, różnorodna i smaczna kuchnia, profesjonalna obsługa, a także niezwykłe parkowe otoczenie czynią z Hanza Pałac idealne miejsce dla tego rodzaju rodzinnych uroczystości.

Oprócz uroczystości rodzinnych Hotel SPA z basenem kujawsko pomorskie to także świetne miejsce na organizację spotkań biznesowych, seminariów, szkoleń, bankietów firmowych, konferencji, eventów i spotkań integracyjnych. Nad ich organizacją czuwa profesjonalny koordynator, który zatroszczy się o najmniejszy szczegół.  Piękne sale konferencyjne jak kominkowa czy parkowa przeznaczone są na różną liczbę gości i umożliwiają profesjonalne przeprowadzenie tego typu spotkań.

Hanza Pałac w Rulewie

Kuchnia, która łączy regionalizm ze smakami świata

Hotel SPA kujawsko pomorskie to również możliwość spróbowania regionalnych potraw i przysmaków, które szef kuchni serwuje na życzenie gości. Do dyspozycji gości są aż trzy miejsca, gdzie można wypić lub zjeść wyjątkowe dania i napoje serwowane w Hanza Pałac. Jest to restauracja “Zimowy Ogród” z rozległym tarasem wychodzącym na stary, przypałacowy park. Skosztuje się tutaj klasyczne dania kuchni europejskiej i polskiej oraz kulinarne rarytasy regionu Borów Tucholskich. Poza restauracją można także wolny czas spędzić w kawiarni w towarzystwie wygodnych sof i zapachu świeżo parzonej kawy oraz domowych ciast. Na uznanie zasługuje także bar “Piwniczka” usytuowany w pałacowych, klimatycznych piwnicach.

materiał zewnętrzny