Wykonanie skoku spadochronowego jest marzeniem wielu osób. Przez lata jego spełnienie wydawało się nieosiągalne, jednak obecnie pierwszy skok jest możliwy bez wcześniejszego, długiego szkolenia. Skok odbywa się w towarzystwie instruktora, który może zabrać ze sobą nawet laika. Dzięki temu skok ze spadochronem można podarować na urodziny. Prezent na pewno przyniesie wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Skoki spadochronowe dla każdego

Szkolenie spadochronowe trwa długie miesiące, jednak sam skok może wykonać niemalże każdy. Wystarczy, że zdecyduje się na ekstremalne emocje w ramach prezentu takiego jak https://www.prezentzycia.pl/pl/o/skok-ze-spadochronem. Niezapomnianą przygodę mogą przeżyć osoby pełnoletnie, które cieszą się ogólnym dobrym stanem zdrowia. Z możliwości skorzystania ze skoku wyklucza np. wrodzona łamliwość kości, dlatego w razie wątpliwości co do wykonania skoku w sposób bezpieczny, warto skonsultować się z instruktorem. Pełen profesjonalizm sprawia, że instruktor gwarantuje bezpieczeństwo wszystkim skoczkom i zezwala na skok wyłącznie, gdy jest to zgodne ze wszystkim standardami.

Skok ze spadochronem dla każdego odbywa się w tandemie. Doświadczony instruktor zabiera ze sobą amatora, który korzysta wraz z nim z tego samego spadochronu. Dzięki temu instruktor prawidłowo otwiera czaszę spadochronu i steruje spadochronem, by wylądować bez ryzyka uszkodzenia ciała.

Skok spadochronowy w tandemie – jak przebiega?

Skok spadochronowy to jedno z najbardziej ekstremalnych przeżyć, na jakie można się zdecydować. Trudno porównać je do innych sytuacji, gdyż jest niewiele atrakcji, w których uczestnik ogląda świat z perspektywy lotu ptaka. Skok jest wykonywany z wysokości około 1700 metrów. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, w czasie których skoczek wraz z instruktorem w tandemie lecą w powietrzu w dół z dużą szybkością. Następnie instruktor otwiera czaszę spadochronu i wraz z towarzyszem przez kilka minut szybuje w kierunku ziemi. Skoczek ma możliwość sterowania czaszą aż do wysokości 500 metrów, kiedy instruktor przejmuje spadochron, by bezpiecznie wylądować.

Skok ze spadochronem gwarantuje dobrą zabawę i wspaniałe wrażenia na całe życie. Jest to idealny sposób, by poczuć pęd powietrza na własnej skórze i uczcić wyjątkową rocznicę lub okrągłe urodziny. Skok można nagrać lub umówić się na wykonanie dwóch skoków w tandemie wraz z wybraną osobą. Realizacja prezentu odbywa się w ustalonym wcześniej terminie, jednak w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, jest on przenoszony bez dodatkowych opłat.

materiał zewnętrzny