Paintball w Polsce stał się ostatnio bardzo popularny. Dlatego też powstała Arena Mocy, czyli największy w Polsce plac paintballowy, gdzie mogą wyszaleć się zarówno dzieci, jak i dorośli. Świetne tereny, nowoczesne sprzęty do gry, mnóstwo atrakcji oraz spora dawka emocji – to wszystko czeka na osoby, które zdecydują się odwiedzić Arenę Mocy.

Paintball dla każdego

Jeszcze do niedawna pole paintballowe kojarzyło się z miejscem, w którym najlepiej bawili się dorośli. Odkąd jednak powstała Arena Mocy, również najmłodsi mogą spróbować swoich sił na poligonie paintballowym, w którym na pewno doświadczą mnóstwo emocji, rozrywki i co najważniejsze, świetnej zabawy. Planując wypad do Areny Mocy, nie trzeba się tak naprawdę martwić o nic. Na miejscu bowiem każdy uczestnik zabawy otrzymuje specjalny strój do paintballa, sprzęt do gry, jak i markery do paintballa. Ci, którzy to miejsce odwiedzają pierwszy raz, także nie muszą się obawiać. Świetni instruktorzy przeprowadzą krótkie szkolenie z tego, jak wygląda gra w paintballa oraz z pewnością podzielą się kilkoma cennymi wskazówkami, które pomogą graczom szybko i sprawnie dojść do celu.

Co czeka na tych, którzy odwiedzą Arenę Mocy?

Arena Mocy to nic innego, jak nowoczesny, świetnie przygotowany plac, który idealnie nadaje się do gry w paintballa. Uczestnicy zabawy mogą skorzystać ze scenariuszy przygotowanych wcześniej przez obsługę lub stworzyć własne zasady gry. Na poligonie może bowiem jednocześnie przebywać nawet 150 osób, więc warto się nastawić na przynajmniej kilkugodzinną zabawę. To jednak nie wszystko. Osoby, które zechcą wcześniej zakończyć grę, mogą udać się na strzelnicę paintballową (miejsce przygotowane dla dzieci i dorosłych), na tor do jazdy autami sterowanymi radiem, do strefy, w której można zrelaksować się przy ognisku lub do miejsca uwielbianego przez kobiety – strefy chilloutu. Warto odwiedzić Arenę Mocy z rodziną, przyjaciółmi, jak i znajomymi. Na miejscu organizowane są również rozmaite imprezy i eventy (takie jak choćby: wieczory kawalerskie, imprezy urodzinowe, spotkania integracyjne firm itp.). Planując wyjście na paintballa w większym gronie, warto dokonać wcześniejszej rezerwacji (telefonicznie lub poprzez stronę internetową).

materiał zewnętrzny