Czy satysfakcjonujący trening w domowych warunkach jest możliwy? Jak najbardziej! W tym celu potrzebujemy odpowiednich sprzętów, które ułatwią nam osiąganie kolejnych celów. Przygotowanie domowej przestrzeni nie jest jednak proste – gabarytowe sprzęty treningowe raczej nie zmieszczą się w małym pokoju.

Odpowiedzią na tego typu problemy są bieżnie Matrix – urządzenia zaprojektowane specjalnie pod kątem trenowania w domowych warunkach.

Bieżnie Matrix składane a trening w domu

Problemem, jaki napotykają osoby szukające domowych sprzętów do ćwiczeń, jest ograniczona przestrzeń. Jeśli mieszkamy w domu jednorodzinnym, to znalezienie miejsca, w którym ulokujemy maszynę treningową, nie powinno przysparzać trudności. Osoby zamieszkujące mieszkania w bloku czy kamienicach muszą jednak uwzględnić ten czynnik podczas podejmowania decyzji zakupowej.

Każdy entuzjasta stacjonarnych aktywności fizycznych doceni bieżnie Matrix składane. Te maszyny wyposażone są w specjalny mechanizm składania – stworzony konkretnie z myślą o osobach borykających się ze znalezieniem odpowiedniej przestrzeni na swoje domowe maszyny do ćwiczeń. Podniesienie bieżni do niemal 90 stopni, aby następnie przechowywać ją w kącie, nie przysporzy nam żadnych problemów. Cztery kółka transportowe pozwolą na przemieszczenie urządzenia bez wysiłku, ułatwiają też odpowiednie ułożenie narzędzia.

Czy to jednak oznacza, że bieżnie do biegania Matrix są mniej stabilne od standardowych wariantów? Bynajmniej. Pomimo wygodnego mechanizmu pozwalającego złożyć maszynę bieżnia zachowuje stabilność i gwarantuje stuprocentowy komfort podczas biegu.

Za wygodę podczas ćwiczeń odpowiada wydłużona powierzchnia biegowa. W połączeniu z ekskluzywnym systemem napędowym Johnson Drive System oraz Ultimate Deck stanowi gwarancję setek godzin satysfakcjonujących treningów.

Bieżnie Matrix wyposażone są w udogodnienia kojarzone z nowoczesnym podejściem do domowych aktywności fizycznych. Duże pokrętła regulacji nachylenia, a także prędkości umieszczone są na przedniej poręczy.

Uchwyt na butelkę, tablet oraz port USB znajdujące się w zasięgu rąk z kolei umożliwiają organizację tej powierzchni zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Podczas biegu możemy włączyć odcinek ulubionego serialu na umieszczonym w uchwycie tablecie, a po intensywnym interwale – sięgnąć po butelkę z wodą. Bieżnie do biegania Matrix gwarantują komfort kojarzący się dotychczas wyłącznie z topowymi klubami fitness. Od teraz taka sama wygoda dostępna jest w zaciszu własnych czterech ścian.

Marka Matrix – bieżnie do domu z najwyższej półki

W sklepie Johnson Fitness dostępne są bieżnie Matrix składane w czterech wariantach. Zmiany dotyczą przedniej konsoli, na której wyświetlają się informacje oraz parametry dotyczące wybranego programu oraz naszych osiągów.

W standardzie otrzymujemy 8,5-calowy ekran z wyświetlaczem LCD z odpowiednimi programami treningowymi, a także bluetooth FTMS do podłączenia monitorów tętna i aplikacji mierzących stan organizmu. Inne maszyny mogą mieć większe ekrany z dostępem do funkcji rozrywkowych.

Współczesnym standardem w zakresie maszyn treningowych jest szeroka personalizacja. Firma Matrix doskonale rozumie oczekiwania entuzjastów domowego treningu. Właśnie dlatego bieżnie sygnowane logotypem tej marki wyposażone są w systemy operacyjne umożliwiające korzystanie z mediów społecznościowych czy przeglądarki internetowej.

Obok zróżnicowanych programów do cardio istnieje możliwość stworzenia własnych treningów. Na ekranie pojawiają się dane dotyczące specyfiki treningu. Jeśli jednak mamy ochotę na bardziej relaksujący bieg – warto skorzystać z aplikacji rozrywkowych typu Netflix czy Spotify.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu Johnson Fitness. Szczególnie gorąco rekomendujemy bieżnie do biegania Matrix, które wznoszą domowe ćwiczenia na poziom jeszcze niedawno dostępny wyłącznie w najlepszych siłowniach.

materiał zewnętrzny