LMT - logo

Marzysz, aby podróżować dalej, niż tylko tramwajem do pracy? Albo wybrałeś już wyborne miejsce na wyjazd, ale kompletnie nie masz pojęcia jak zabrać się za jego organizację? Nie wiesz, czego spodziewać się na miejscu?

Może jesteś zapalonym podróżnikiem i chętnie podzieliłbyś się z innymi swoimi doświadczeniami i wskazówkami, jednak zakładanie bloga to nie Twoja bajka?

A może właśnie prowadzisz takowego i Twoim celem jest dotarcie do większej liczby odbiorców? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Nie ważne, którą z opcji reprezentujesz, wszystkie łączy jedno: chęć poznawania świata!

Serwis Link My Travel powstał właśnie dla takich osób, które mają odwagę wyrwać się z rutyny codzienności i pragną od życia czegoś więcej.

Zadaniem Link My Travel jest stworzenie sieci użytkowników opowiadających historie swoich wypraw za pomocą treści dodawanych do profilu. Serwis tworzy dokładną i czytelną mapę naszych wojaży, każdą z nich można zilustrować albumem fotograficznym. Jest również miejsce na opisanie miejsc, które odwiedziliśmy przy okazji wizyty w danym kraju, jak też na dodanie informacji o poniesionych kosztach, oraz o tym, czy podróżowaliśmy samotnie, czy w grupie.

Konto na Link My Travel to nie tylko garść cennych wskazówek i inspiracja dla innych – to także Twój pamiętnik z podróży. Pamięć ludzka nie jest niezawodna, warto więc utrwalić swoje wspomnienia, aby móc do nich wrócić w każdej chwili, by je odświeżyć. Dzięki temu, że serwis jest połączony z mediami społecznościowymi, takimi jak Facebook czy Twitter, z łatwością podzielisz się swoimi wrażeniami z wyjazdu ze swoimi przyjaciółmi!

Zawieraj nowe znajomości, obserwuj ludzi realizujących swoje pasje i marzenia – stań się jednym z nich. Bądź otwarty na przygody – przyłącz się do naszej społeczności!

 

Materiał zewnętrzny