Czy nad morze warto wybrać się wyłącznie latem? Zdecydowanie nie! Poza sezonem zdecydowanie można liczyć na moc atrakcji dla całej rodziny, które zapewnią wiele niezapomnianych wrażeń. Poznaj najlepsze atrakcje Kołobrzegu poza sezonem i zaplanuj swoje wakacje jesienią i zimą!

Kołobrzeg. Atrakcje zimą – co warto odwiedzić poza sezonem?

Trzeba przyznać, że lato mija wyjątkowo szybko. Chociaż dzieci mają w tym czasie wakacje, nie każdy z dorosłych ma możliwość wybrania się na urlop, aby wypocząć. Nie oznacza to jednak wcale, że nie warto nadrobić wyjazdu jesienią lub zimą! Wbrew pozorom, wybierając się do Kołobrzegu można spodziewać się wielu korzyści. Przede wszystkim, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz, spacer brzegiem morza będzie równie relaksujący jak latem. Chociaż kąpiel w zimnym Bałtyku nie będzie dobrym pomysłem, to oddychanie rześkim i pełnym jodu morskim powietrzem nie tylko poprawi twoje samopoczucie, ale i korzystnie wpłynie na zdrowie.

Kołobrzeg atrakcje dla dzieci i nie tylko – które miejsca odwiedzić?

Jeżeli chodzi o atrakcje Kołobrzegu zimą i jesienią, jest ich całkiem sporo i to dla całej rodziny. Zarówno starsi, jak i młodsi miłośnicy historii mogą wybrać się do Muzeum Oręża Polskiego lub zabytkowej latarni morskiej – to wyjątkowe miejsce, które można odwiedzać przez cały rok . Na mapie miasta znajduje się również Muzeum Minerałów, które mieści się w podziemiach latarni morskiej, Kołobrzeski Skansen Morski czy Muzeum Bursztynu. Przyjemną atrakcją, z której można skorzystać również poza sezonem, jest spacer znajdującym się w Kołobrzegu molo oraz rejs statkiem, który dostarczy niezapomnianych wrażeń. Niskie temperatury nie zniechęcają cię do poszukiwania przygód? Możesz zatem wybrać się na wędrówkę po okolicy Kołobrzegu i samym mieście, odwiedzając między innymi Pomnik Zaślubin Polski z Morzem, Katedrę, Ratusz czy Pałac Braunschweigów.

Latarnia morska i spacery to za mało dla twoich pociech? Zastanawiasz się, które miejsce za bon turystyczny atrakcje dla dzieci? Warto wiedzieć, że w Kołobrzegu znajduje się niesamowita sala zabaw, oferująca najciekawsze atrakcje przez okrągły rok. To honorujące bon turystyczny atrakcje na Pomorzu, oferujące ogromną przestrzeń do super zabawy – znajduje się tam między innymi ogromny małpi gaj, baseny z kulkami, trampoliny, na których można porządnie się wyszaleć. Wiele stref pozwala zaznać wspaniałej zabawy dzieciom w różnym wieku, zaś pokoje urodzinowe umożliwiają wyprawienie niezapomnianego przyjęcia. Na miejscu całą rodziną można zjeść również smaczny i zdrowy posiłek.

materiał zewnętrzny