Drony to urządzenia, które w ostatnich czasach cieszą się niezwykłą popularnością. W związku z tym obserwujemy zwiększone zapotrzebowanie na tego typu sprzęty, co doprowadza do dużej konkurencji pomiędzy producentami. Niemniej jednak, niemal każdy miłośnik ujęć z powietrza zna firmę DJI, która można powiedzieć, jest jednym z liderów tej branży. Wspomniani producenci nie poprzestają na swojej renomie w związku z czym starają się ciągle aktualizować swoją ofertę. Owocem tego jest dji mini 3.

Dron dla każdego

DJI Mini 3 to urządzenie, z którego będzie zadowolony niemal każdy użytkownik. Jego niska waga, 249g, sprawia, że nawet nowicjusze odnajdą się w pracy z tym sprzętem. Wszystko dlatego, że nie będą potrzebowali specjalnych uprawnień, aby bez przeszkód rozpocząć swój pierwszy lot w karierze. Ponadto, opisywany model jest idealny do tego, żeby w najlepszy sposób rozpocząć swoją przygodę z lataniem. Tańsze zamienniki potrafią niejednokrotnie już na starcie zrazić początkujących.

DJI mini 3 będzie również świetną alternatywą dla zaawansowanych operatorów. Ci z pewnością docenią jego mobilność oraz parametry techniczne. Nie bez znaczenia jest również stosunek ceny do jakości. Otrzymujemy w pełni funkcjonalny sprzęt dostoswany do indywidualnych preferencji.

Świetne ujęcia z powietrza

Jedną z najważniejszych rzeczy skłaniającą do zakupu danego rozwiązania jest jego specyfikacja. Oczywiście, renoma danej firmy jest równie ważna, jednak zdaje się, że często uwaga jest zwrócona ku możliwościom. DJI Mini 3 nie zawodzi na żadnym polu. Został wyposażony w matrycę CMOS 1/1,3″, która pozwala wykonywać piękne zdjęcia o zbilansowanej kolorystyce oraz rejestrować filmy w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę. Co ciekawe, zmniejszając rozdzielczość do popularnego Full HD, nasze urządzenie nagra film aż w 120 klatkach na sekundę!

Poza tym, zastosowany aparat oferuje użytkownikowi wiele innych przydatnych funkcji takich jak slow-motion, czy ujęcia kinowe w trybie Mastershots. Uwadze nie powinna umknąć również funkcja True Vertical Shooting, która automatycznie dostosuje rozmiar zdjęcia, czy filmu do wymagań mediów społecznościowych.

Funkcjonalności, które pozwolą cieszyć się z lotu

Bardzo wysokiej jakości matryca to nie wszystko. DJI mini 3 posiada też pojemną baterię, która pozwala na radość z lotu aż do 34 min. Producenci zadbali również o wiele przydatnych funkcji takich jak auto-lądowanie, auto-start, czy śledzenie obiektu. To wszystko sprawia, że sterowanie urządzeniem jest jeszcze prostsze. Jakby tego było mało, opisywany dron jest wyposażony w wiele przydatnych czujników. Mowa m.in. o APAS w wersji 4.0, czyli tzw. sensorze omijania przeszkód, który zadba o to, aby nasza pociecha nie rozbiła się przypadkowo o niechciany obiekt.

Nie zapomniano też o nawigacji. Dron jest wyposażony w GPS, Galileo oraz Beidou z których korzysta w trakcie lotu. To zapewnia nie tylko możliwość poznania dokładnej lokalizacji, ale przede wszystkim sprawia, że dron znakomicie utrzymuje swoją pozycję w poziomie.

materiał zewnętrzny