Statystyczne rzecz biorąc, pomimo tego że mamy coraz więcej samochodów, a komunikacja miejska i międzymiastowa coraz bardziej dostosowywana jest do potrzeb klienta, nie zmniejsza się liczba osób korzystających z usług Taxi. Wynika to w dużej mierze z tego, że dokładnie wiemy, kiedy zdecydować się na konkretny środek lokomocji, a z drugiej strony oferta korporacji przewoźników też jest coraz bardziej różnorodna. Klienci oczekują bowiem nie tylko przewozu z punktu A do punktu B, ale przede wszystko rzetelności komfortu i bezpieczeństwa oraz rozbudowanych możliwości.

Zakupy na telefon

Taxi CAB PL to często rozbudowany system, który przywiezie nam zakupy ze sklepu, odbierze dzieci ze szkoły, a poza tym będzie idealnym transportem na lotnisko. Nowy Sącz sąsiaduje z dwoma ważnymi portami lotniczymi – krakowskimi Balicami oraz EPNL Łososina Dolna. Trnasport taksówką na któreś z nich jest doskonałym pomysłem logistycznym, ponieważ nie musimy zostawiac na parkingu płatnym samochodu lub jechać autobusem z dużym bagażem. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne zarówno dla turystów, którzy masowo odwiedzają Beskid Sądecki oraz przedsiębiorców, którzy w tym regionie rozwijają współpracę z różnymi podmiotami. Taxi Nowy Sącz umożliwia szybkie i bezpieczne dotarcie do celu dzięki doświadczonym kierowcom oraz zaawansowanym systemom nawigacji, które pozwalają ominąć korki. Poza tym za usługę zapłacimy nie tylko gotówką, ponieważ kierowcy przyjmą różwnież płatności kartą lub voucherem.

Bezpieczna alternatywa

Taksówki przewożą klientów biznesowych i turystów. Mieszkańcom pozwalają na szybkie poruszanie się po mieście oraz bezpieczny powrót do domu ze spotkania z przyjaciółmi na przykład w godzinach nocnych. To pozawala zostawić samochód w domu. Poza tym to duży komfort. I dlatego z tego rozwiązania proporcjonalnie najczęściej korzystają kobiety. Poza tym zarówno turystycznie, jaki i biznesowo ten rodzaj transportu jest najlepszy dla cudzoziemców, którzy mają problemy, by poruszać się po mieście lub regionie autobusami. Alternatywą mogłoby być wynajęcie samochodu lub leasing, ale to wymaga pewnej znajomości topografii miasta i umiejętności poruszania się po nim. Poza tym szczególnie w centrum spotykamy się notorycznie z brakiem miejsc parkingowych, więc poszukiwanie możliwości pozostawienia auta staje się zajęciem nie dość że pochłaniającym dużo nerwów, to na dodatek bardzo czasochłonnym. I tak inwestycja, na której mieliśmy oszczędzać, okazuje się nie do końca dobrym pomysłem. Warto więc skorzystać z usług doświadczonych taksówkarzy i nie przejmować się niczym.

Wpis partnerski