Co prawda wakacje są już za nami, ale to nie powód, żeby rezygnować z możliwości wypoczynku. Być może nie uda się wygospodarować całego tygodnia na wyjazd, ale można zorganizować weekendowy wypad dla dwojga. Idealnym kierunkiem są w tym przypadku Mazury. Dlaczego to właśnie tam warto spędzić czas ze swoją drugą połówką? Jakie atrakcje czekają na miejscu? Sprawdź. 

Gdzie na Mazury we dwoje?

Mazury to popularny kierunek turystyczny, jednak wypoczynek pośród jezior i lasów zawsze jest wyjątkowy, a wyjazd może być jeszcze bardziej niezwykły, jeśli wybierzecie odpowiednie miejsce w Krainie Tysiąca Jezior. Takim miejscem jest Folwark Łękuk, o którym można przeczytać tutaj: https://folwarklekuk.pl/. Ten ośrodek to połączenie natury z odrobiną luksusu. Usytuowany jest w okolicach Puszczy Boreckiej nad jeziorem Łękuk. Podczas pobytu w hotelu będzie można oddychać najczystszym powietrzem w kraju, a to zachęcająca perspektywa dla wszystkich osób, które na co dzień muszą dusić się w miejskim smogu. Niewątpliwym atutem są też posiłki przyrządzane z naturalnych produktów pochodzących od lokalnych dostawców i producentów.

Romantyczny weekend we dwoje Mazury 

W ofercie Folwarku Łękuk znajduje się dedykowana propozycja dla par, czyli SPA dla dwojga Mazury. Pobyt rozpocznie się od romantycznej kolacji przy świecach i winie. To znakomite otwarcie weekendu. Kolejny punkt programu to relaks w zewnętrznym jacuzzi. A co czeka o poranku? Nie ma lepszego sposobu na dobre rozpoczęcie dnia niż śniadanie w łóżku. W Folwarku Łękuk będziecie mogli doświadczyć takiej przyjemności. Obsługa dostarczy Wam śniadanie do pokoju. Oczywiście nie zabraknie także filiżanki dobrej kawy. Potem czas na trochę aktywności. Wyprawa rowerowa lub wyprawa na nartach biegowych będą idealną propozycją. Po powrocie nadejdzie czas na relaks w SPA. Można skorzystać z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych: https://folwarklekuk.pl/spa-lekuckie-laznie/. Potem na gości będzie czekać pyszna obiadokolacja, po której udacie się na romantyczny spacer. W ostatni dzień pobytu też nie zabraknie atrakcji. Po śniadaniu można wyruszyć na spływ kajakowy lub  poszaleć na lodowisku, oczywiście w zależności od sezonu.

Pakiet SPA dla dwojga

Jakie propozycje czekają w Folwarku Łękuk na gości spragnionych relaksu w SPA? Oferta jest urozmaicona: masaże pleców, ciała, głowy i twarzy, masaże świecą i gorącymi kamieniami, lifting twarzy, zabiegi pielęgnacyjne do różnych typów cery, ceremonie przywracające spokój i oczyszczające ciało, masaże z wykorzystaniem olejków zapachowych i ziół – to tylko kilka z wielu propozycji w menu SPA. Goście mogą skorzystać również z sauny parowej, jacuzzi i Ruskiej Bani. Ta ostatnia propozycja to prawdziwy hit w Łękuckim SPA. Ruska Bania to sucha sauna opalana drewnem usytuowana na jeziorze. Podczas pobytu w Ruskiej Bani wykonywane są masaże witkami, co przyczynia się poprawy pracy układu krążenia i do wzmocnienia odporności.

Czy możemy spędzić więcej niż 2 noce w ramach pakietu?

W ciągu dwóch dni w SPA można naładować baterie do dalszej pracy, ale jeżeli macie więcej wolnego czasu, zdecydowanie dobrze jest pomyśleć o wydłużeniu pobytu. W takiej sytuacji warto dopytać o dostępność wolnych pokoi. Pracownicy hotelu zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z organizacją dłuższego wypoczynku dla dwojga.

Czy można liczyć na romantyczny wystrój w pokoju?

Z pewnością podczas wyjazdu nie zabraknie romantycznych chwil, ale jeżeli chcesz zadbać o dodatkowe akcenty wystroju, pracownicy wszystkim się zajmą. W pokoju mogą czekać bukiety kwiatów, płatki róż i butelka dobrego wina.

Co można robić w wolnym czasie?

Podczas pobytu można skorzystać z dodatkowych atrakcji. Oferta uzależniona jest od pory roku. Warsztaty czekoladowe, przejażdżki na bojerze, kuligi, noce saunowe, spływy kajakowe, spacery z kijkami, rozgrywki tenisowe – możliwości jest wiele.

Wyjazd do SPA na Mazurach to idealna propozycja na weekendowy wypad dla dwojga. Na miejscu nie zabraknie okazji do relaksu i aktywności. Pracownicy Folwarku łęku zadbają o romantyczną atmosferę, a Wy będziecie mogli wypocząć i cieszyć się wspólnymi chwilami.

materiał zewnętrzny