Zielone połoniny, nagie szczyty gór, błękitne jeziora, ukryte wodospady i miasteczka z wyjątkowymi zabytkami decydują o niepowtarzalnym uroku Bieszczad. Rozmaite atrakcje tego regionu w połączeniu z luksusową bazą noclegową sprawiają, że jest on doskonałym kierunkiem zarówno na romantyczny wyjazd we dwoje, jak i rodzinne wakacje. 

Bieszczady starają się zadowolić każdego. Przed miłośnikami natury odsłaniają swoje największe skarby: malowniczą Połoninę Caryńską, Przełęcz Wyżniańską i bezkresne Jezioro Solińskie. Stawiają wyzwania przed amatorami aktywności fizycznej, rozwijając przed nimi długie wstęgi górskich szlaków, wiodących przez lasy i górskie zbocza. Nie zawodzą też pasjonatów zwiedzania, prowadząc ich do pięknych miast: Sanoka z ciekawym skansenem, atrakcyjnego Przemyśla z pięknymi przykładami sztuki sakralnej, a także mniejszych miasteczek jak Lesko czy Ustrzyki Dolne. Doskonałym punktem wypadowym do odkrywania tych niesamowitych perełek turystycznych Bieszczad jest Arłamów – nieduża osada ze świetną bazą noclegową – Hotelem Arłamów. To ogromnych rozmiarów kompleks zlokalizowany na wzgórzu w otoczeniu lasu, obejmujący okazały budynek hotelu i zabytkową Rezydencję z bogatą historią w tle. Jego częścią są także położone w otoczeniu natury, 12 km od Arłamowa, wille.  

Luksus w przytulnej atmosferze

Ukryty w sercu dziewiczej Puszczy Karpackiej, jednego z 200 najcenniejszych obszarów przyrodniczych na świecie, Arłamów jest kwintesencją Bieszczad. Oferuje niezapomniane widoki, zielone tereny, a także pełen luksus w czterogwiazdkowym Hotelu Arłamów. Obiekt pozwala na doskonałe połączenie aktywnego wypoczynku wśród dzikiej przyrody z relaksem w ekskluzywnych i nowoczesnych warunkach. Pełne odprężenie zapewnia przede wszystkim wysoki komfort pokoi i apartamentów, w tym ekskluzywnych apartamentów prezydenckich. Ich przestronne, stylowo urządzone i doskonale wyposażone wnętrza otulają gości wytworną i jednocześnie przytulną atmosferą, pozwalając im na błogi wypoczynek w przerastającym oczekiwania standardzie. 

Ekskluzywna uczta dla ciała

Dopełnieniem luksusu jest pobyt w ekskluzywnym spa. Dzisiaj z trudem możemy sobie wyobrazić wakacje bez basenu, jacuzzi czy sauny w hotelu. Te udogodnienia uatrakcyjniają pobyt, pomagają zregenerować organizm po aktywnym wypoczynku i przynoszą odprężenie. Są też alternatywną formą wypoczynku w razie niepogody. Hotel Arłamów oferuje swoim gościom znacznie więcej niż tradycyjne spa. Tam przez cały rok można się kąpać w ciepłym basenie zewnętrznym, pływać w basenie wewnętrznym i poddać się hydromasażom. A to tylko wstęp do prawdziwej uczty dla ciała, na którą zaprasza strefa saun. Sauna fińska i parowa oczyszczają organizm, a lodowa sauna i studnia przynoszą przyjemną ochłodę. Wreszcie niezapomnianych wrażeń dostarcza sauna panoramiczna ze spektakularnym widokiem na zachód słońca. Dla tych, którzy szukają zupełnie nowych doświadczeń, ciekawą atrakcją okaże się Bania Ruska – wyjątkowa przestrzeń, w której kompleksowe oczyszczanie organizmu łączy się z relaksem i spotkaniem w gronie znajomych. Kto zaś ceni sobie odprężenie w bardziej intymnych warunkach, może skorzystać ze strefy VIP SPA z jacuzzi, saunami i gabinetami zabiegowymi na wyłączność. 

Atrakcje dla całej rodziny

Takie atrakcje z pewnością dodadzą romantyzmu i atrakcyjności wyjazdowi we dwoje. Hotel Arłamów nie zapomina jednak i o najmłodszych gościach. Bieszczady są wszak doskonałym kierunkiem na rodzinne wakacje, które mogą dostarczyć dzieciom wielu wrażeń. Wystarczy udać się w niesamowitą podróż kolejką zakarpacką, skusić się na emocjonujący przejazd zabytkowymi drezynami lub wyruszyć na górskie szlaki. Atrakcji nie zabraknie także w samym hotelu. Na dzieci czeka duży wybór pasjonujących gier i zabaw edukacyjnych, sala plastyczna oraz specjalny brodzik. Strefa zabaw została zorganizowana także z myślą o całej rodzinie. Stąd pomysł na stworzenie sali multimedialnej, gdzie dzieci i rodzice mogą wspólnie spędzić czas. Hotel Arłamów w sercu Bieszczad to gwarancja niezapomnianego pobytu dla każdego.  

materiał zewnętrzny