Energylandia to najpopularniejszy park rozrywki w Polsce, który za każdym razem dostarcza młodszym, jak i starszym gościom wiele niepowtarzalnych przeżyć. Planując wizytę w tym miejscu, należy jednak mieć świadomość tego, jak wiele atrakcji czeka na miejscu, co oznacza, że lepiej zarezerwować sobie na wizytę cały dzień. 

Wielogodzinny pobyt w parku rozrywki może być nie tylko satysfakcjonujący, ale również wyczerpujący. Dotyczy to przede wszystkim tych osób, które będą chciały skorzystać z jak największej liczby niezapomnianych atrakcji. Warto więc zawczasu zarezerwować sobie noclegi koło Energylandii, aby po wszystkim można było spokojnie odpocząć w doskonałych warunkach. Świetnym wyborem są noclegi dostępne w miejscowości Zator, czyli wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony w pobliżu popularnego parku. Sprawdź, dlaczego warto wybrać dla siebie i swoich bliskich noclegi Zator i w jaki sposób można dokonać rezerwacji.

Sprawdzone noclegi koło Energylandii

Scandinavia Resort w Zatorze to miejsce, które daje możliwość wypoczęcia w skandynawskim stylu bez potrzeby opuszczania kraju. Co więcej, noclegi znajdują się zaledwie 2 kilometry od wspomnianego parku. Można więc szybko dojechać tu po dniu spędzonym na doskonałej zabawie i… kontynuować ją, bo resort zdecydowanie różni się od innych miejsc noclegowych.

Już na pierwszy rzut oka ten nowo powstały ośrodek wypoczynkowy zachwyca nietypową architekturą oraz wykorzystaniem prawdziwych kontenerów morskich, które zostały przerobione na luksusowe apartamenty. Trudno więc znaleźć ciekawszą propozycję dla osób, które chcą spędzić trochę czasu w pobliżu parku rozrywki Energylandia lub zależy im na uniknięciu nocnego nocnej podróży do domu.

Wyjątkowy resort w miejscowości Zator

Noclegi dostępne w malowniczym Zatorze położonym w pobliżu najpopularniejszego parku rozrywki to również doskonała kuchnia, która zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Scandi Restaurant pozwoli odkryć smaki kuchni skandynawskiej.

Miejsce to oferuje nie tylko doskonale urządzone pokoje gościnne, darmowe WiFi, bezpłatny parking i inne tego typu rzeczy, ale również świetnie nadaje się na zorganizowanie konferencji lub spotkania biznesowego.

Czym wyróżniają się noclegi Zator?

Nawet jeżeli kogoś kompletnie nie interesuje park rozrywki Energylandia, to resort oferuje tyle zróżnicowanych atrakcji, że na pewno nikt nie będzie się nudził. W celu dokonania rezerwacji wystarczy zajrzeć na stronę noclegi koło Energylandii i wybrać dogodny dla siebie termin. Można też pomyśleć o zakupie vouchera na pobyt, który świetnie nadaje się na prezent. Pomimo swojej wyjątkowej oferty, noclegi na terenie obiektu dostępne są w bardzo przystępnych cenach, a dokonując rezerwacji przez oficjalną stronę resortu, można zyskać gwarancję najniższej ceny. Goście mogą również skorzystać ze specjalnych zniżek na wejściówki do wspomnianego parku rozrywki.

Bezpieczny plac zabaw, darmowy transport do Energylandii i inne udogodnienia

Warto również wspomnieć o nowoczesnym placu zabaw, który jest do dyspozycji gości, całodobowej recepcji dającej możliwość wynajęcia noclegów niezależnie od pory dnia i nocy, a także darmowym transporcie, dzięki któremu będzie można odwiedzić największy park rozrywki bez potrzeby podróżowania własnym autem. Na gości czekają również boisko do siatkówki plażowej i muzyczne wieczory, dzięki którym doskonała zabawa nie ma końca.

materiał zewnętrzny